Anime Stars
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» He-Ya !!!!!
Max Payne - cel mai bun film de actiune EmptyLun Apr 27, 2009 8:29 am Scris de Doppelganger

» Anime preferate...Cat de diversificate sunt parerile?
Max Payne - cel mai bun film de actiune EmptyDum Apr 12, 2009 11:15 pm Scris de deca radu cosmin

» Konbawa!^_^
Max Payne - cel mai bun film de actiune EmptyJoi Apr 09, 2009 9:45 am Scris de anime-death-soul

» Teste amuzante :D
Max Payne - cel mai bun film de actiune EmptyVin Mar 27, 2009 2:27 pm Scris de anime-death-soul

» Ce ai fost in viata anterioara?
Max Payne - cel mai bun film de actiune EmptyVin Mar 27, 2009 2:22 pm Scris de anime-death-soul

» Tom sau Jerry?
Max Payne - cel mai bun film de actiune EmptyVin Mar 13, 2009 11:01 am Scris de Ƹ̴Ӂ̴Ʒ♥Love♥ButterflyƸ̴Ӂ̴Ʒ

» What kind of anime/manga are you?
Max Payne - cel mai bun film de actiune EmptyMier Mar 11, 2009 1:29 pm Scris de Ƹ̴Ӂ̴Ʒ♥Love♥ButterflyƸ̴Ӂ̴Ʒ

» What would you like in anime?
Max Payne - cel mai bun film de actiune EmptyMier Mar 11, 2009 1:21 pm Scris de Ƹ̴Ӂ̴Ʒ♥Love♥ButterflyƸ̴Ӂ̴Ʒ

» Are You Flirtatious, Fearless, Factual, or Friendly?
Max Payne - cel mai bun film de actiune EmptyMar Mar 03, 2009 1:07 pm Scris de xXxPrincessxXx

Aprilie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar


Max Payne - cel mai bun film de actiune

In jos

Max Payne - cel mai bun film de actiune Empty Max Payne - cel mai bun film de actiune

Mesaj  gigi Joi Feb 05, 2009 3:56 am

Max Payne e cel mai bun film pe care l-am vazut. lol! In el e vorba de un politist caruia infractorii iau omorat familia si el jurat sa o razbune! In cautarea lui au aparut si alte probleme cum ar fi disparitia unor persoane cu care el vorbea sau la care tinea cum ar fi prieteni, rude etc Smile Prima data sa intalnit cu unii dintre acei infractori in baia de la metrou unde acestia l-au amenintat ca il vor omora daca nu le da ceasul de la mana! Max a reusit totusi sa ii ia pistolul unuia! Unul dintre ei a fugit pe linia de metrou ceilalti au fost omorati! Un tip mare si fortos a inventat un lichid albastru care iti da putere dar care il va inghitii va avea vedenii cu ingeri rai si demoni! Max a facut cunostinta cu un om de afaceri care era putred de bogat . Omul de afaceri a incercat sa profite de el dandui misiuni lui max pt as face el trebrile. max sa prins de ce vrea sa faca omul de afaceri si a incercat sa il omoare! Pana la urma a reusit! In ultima secventa a vilmului Max Payne este omorat de politie fiind incercuit din toate partie si impuscat . Acesta a ajuns intro incapere unde se afla sotia si copilul lui si a ramas acolo gasindu-si pacea!!!:X:X:X
gigi
gigi
Novice
Novice

masculin
Numarul mesajelor : 4
Varsta : 28
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 15/01/2009

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum