Anime Stars
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» He-Ya !!!!!
Mesaj pentru tine - film romantic EmptyLun Apr 27, 2009 8:29 am Scris de Doppelganger

» Anime preferate...Cat de diversificate sunt parerile?
Mesaj pentru tine - film romantic EmptyDum Apr 12, 2009 11:15 pm Scris de deca radu cosmin

» Konbawa!^_^
Mesaj pentru tine - film romantic EmptyJoi Apr 09, 2009 9:45 am Scris de anime-death-soul

» Teste amuzante :D
Mesaj pentru tine - film romantic EmptyVin Mar 27, 2009 2:27 pm Scris de anime-death-soul

» Ce ai fost in viata anterioara?
Mesaj pentru tine - film romantic EmptyVin Mar 27, 2009 2:22 pm Scris de anime-death-soul

» Tom sau Jerry?
Mesaj pentru tine - film romantic EmptyVin Mar 13, 2009 11:01 am Scris de Ƹ̴Ӂ̴Ʒ♥Love♥ButterflyƸ̴Ӂ̴Ʒ

» What kind of anime/manga are you?
Mesaj pentru tine - film romantic EmptyMier Mar 11, 2009 1:29 pm Scris de Ƹ̴Ӂ̴Ʒ♥Love♥ButterflyƸ̴Ӂ̴Ʒ

» What would you like in anime?
Mesaj pentru tine - film romantic EmptyMier Mar 11, 2009 1:21 pm Scris de Ƹ̴Ӂ̴Ʒ♥Love♥ButterflyƸ̴Ӂ̴Ʒ

» Are You Flirtatious, Fearless, Factual, or Friendly?
Mesaj pentru tine - film romantic EmptyMar Mar 03, 2009 1:07 pm Scris de xXxPrincessxXx

Aprilie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar


Mesaj pentru tine - film romantic

In jos

Mesaj pentru tine - film romantic Empty Mesaj pentru tine - film romantic

Mesaj  xXxPrincessxXx Sam Feb 07, 2009 10:20 am

Kathleen Kelly (Meg Ryan) este proprietara unei mici librarii de carti pentru copii, "The shop around the corner", pentru care deschiderea somptuosului magazin la citiva pasi de al ei inseamna falimentul micii afaceri incepute de mama ei cu ani in urma.

Cei doi se intilnesc la o actiune sociala si, din acel moment, incep sa se urasca din tot sufletul. Acasa, in schimb, fiecare dintre ei asteapta cu nerabdare ca partenerii lor sa plece pentru a intra pe Internet ca sa-si verifice mailul. Pentru ca, fara ca sa aiba nici cea mai mica banuiala, cei doi, tot conversindu-se zilnic sub pseudonimele de "Shopgirl" si respectiv "NY152", se indragostesc nebuneste unul de altul. Dupa ce Fox isi inaugureaza magazinul, Kathleen i se plinge prietenului ei, NY152, despre aceasta problema si Fox afla astfel cine este misterioasa Shopgirl, de care se simte in aceeasi masura atras si in realitate. Singura lui problema este cum sa-si dezvaluie identitatea fara sa o piarda. E un film plin de I love you I LOV3 IT!!!
xXxPrincessxXx
xXxPrincessxXx
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 32
Varsta : 29
Localizare : Romania,jud Buzau, cart. Brosteni, etc
Data de inscriere : 20/01/2009

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum