Anime Stars
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» He-Ya !!!!!
Sky High -  Scoala de super eroi EmptyLun Apr 27, 2009 8:29 am Scris de Doppelganger

» Anime preferate...Cat de diversificate sunt parerile?
Sky High -  Scoala de super eroi EmptyDum Apr 12, 2009 11:15 pm Scris de deca radu cosmin

» Konbawa!^_^
Sky High -  Scoala de super eroi EmptyJoi Apr 09, 2009 9:45 am Scris de anime-death-soul

» Teste amuzante :D
Sky High -  Scoala de super eroi EmptyVin Mar 27, 2009 2:27 pm Scris de anime-death-soul

» Ce ai fost in viata anterioara?
Sky High -  Scoala de super eroi EmptyVin Mar 27, 2009 2:22 pm Scris de anime-death-soul

» Tom sau Jerry?
Sky High -  Scoala de super eroi EmptyVin Mar 13, 2009 11:01 am Scris de Ƹ̴Ӂ̴Ʒ♥Love♥ButterflyƸ̴Ӂ̴Ʒ

» What kind of anime/manga are you?
Sky High -  Scoala de super eroi EmptyMier Mar 11, 2009 1:29 pm Scris de Ƹ̴Ӂ̴Ʒ♥Love♥ButterflyƸ̴Ӂ̴Ʒ

» What would you like in anime?
Sky High -  Scoala de super eroi EmptyMier Mar 11, 2009 1:21 pm Scris de Ƹ̴Ӂ̴Ʒ♥Love♥ButterflyƸ̴Ӂ̴Ʒ

» Are You Flirtatious, Fearless, Factual, or Friendly?
Sky High -  Scoala de super eroi EmptyMar Mar 03, 2009 1:07 pm Scris de xXxPrincessxXx

Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar


Sky High - Scoala de super eroi

In jos

Sky High -  Scoala de super eroi Empty Sky High - Scoala de super eroi

Mesaj  xXxPrincessxXx Dum Feb 08, 2009 2:12 am

Very Happy Totul incepe intr-o scoala secreta ca nici o alta de pe pamant. Sky High este prima si singura institutie pentru copii cu puteri supranaturale, iar clasa de anul acesta este plina cu cei mai buni, mai inteligenti, mai straluciti si mai plini de puteri copii care au fost vreodata inscrisi. Printre ei se afla un anume Will Stronghold, fiul celor mai legendari eroi ai lumii, "Comandantul" si "Jetstream", un pusti pe care toata lumea vrea sa il vada intrecandu-si parintii. La inceput, Will pare a nu avea niciun fel de supraputeri, dar atunci cand atat familia sa, cat si prietenii de la scoala, sunt amenintati cu moartea de un personaj malefic, Will se vede nevoit sa invete sa-si foloseasca proaspat descoperitele abilitati si sa se dovedeasca un urmas demn al familiei sale. La sfarsit este prezentat el, cu cea mai buna prietena devenindu-i iubita si cel mai mare dusman - cel mai bun prieten. Merita total sa ie vazut!!! Je
Sky High -  Scoala de super eroi SkyHigh I love you
xXxPrincessxXx
xXxPrincessxXx
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 32
Varsta : 29
Localizare : Romania,jud Buzau, cart. Brosteni, etc
Data de inscriere : 20/01/2009

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum