Anime Stars
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» He-Ya !!!!!
Test de dragoste :)) EmptyLun Apr 27, 2009 8:29 am Scris de Doppelganger

» Anime preferate...Cat de diversificate sunt parerile?
Test de dragoste :)) EmptyDum Apr 12, 2009 11:15 pm Scris de deca radu cosmin

» Konbawa!^_^
Test de dragoste :)) EmptyJoi Apr 09, 2009 9:45 am Scris de anime-death-soul

» Teste amuzante :D
Test de dragoste :)) EmptyVin Mar 27, 2009 2:27 pm Scris de anime-death-soul

» Ce ai fost in viata anterioara?
Test de dragoste :)) EmptyVin Mar 27, 2009 2:22 pm Scris de anime-death-soul

» Tom sau Jerry?
Test de dragoste :)) EmptyVin Mar 13, 2009 11:01 am Scris de Ƹ̴Ӂ̴Ʒ♥Love♥ButterflyƸ̴Ӂ̴Ʒ

» What kind of anime/manga are you?
Test de dragoste :)) EmptyMier Mar 11, 2009 1:29 pm Scris de Ƹ̴Ӂ̴Ʒ♥Love♥ButterflyƸ̴Ӂ̴Ʒ

» What would you like in anime?
Test de dragoste :)) EmptyMier Mar 11, 2009 1:21 pm Scris de Ƹ̴Ӂ̴Ʒ♥Love♥ButterflyƸ̴Ӂ̴Ʒ

» Are You Flirtatious, Fearless, Factual, or Friendly?
Test de dragoste :)) EmptyMar Mar 03, 2009 1:07 pm Scris de xXxPrincessxXx

Aprilie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar


Test de dragoste :))

+2
mada~chan
Ƹ̴Ӂ̴Ʒ♥Love♥ButterflyƸ̴Ӂ̴Ʒ
6 participanți

In jos

Test de dragoste :)) Empty Test de dragoste :))

Mesaj  Ƹ̴Ӂ̴Ʒ♥Love♥ButterflyƸ̴Ӂ̴Ʒ Lun Feb 09, 2009 12:51 pm

Am făcut şi eu testul asta, numai că nu mai ştiu prea bine rezultatul... Test de dragoste :)) 23250 Dau edit şi-l scriu.
Aici este linkul: http://www.testdragoste.go.ro
Sper să vă placă. Test de dragoste :)) 797579
Test de dragoste :)) 790712

[Edit] Nu-i chiar ca la început, da' asta e... Nu mai ţin minte adjectivele. Test de dragoste :)) 451774

Intr-o zi frumos de vara la la mare intalnesti cea mai parfumat persoana de pana acum. Numele acelei persoane este George , si cu fiecare miscare pe care el o face te aprinde din ce in ce mai mult. Te apropii de cel mai bun prieten Maria si ii spui, "Uau, acesta trebui sa fie cel mai alunecos corp pe care l-am vazut." Deodata, el se uita in directia ta si incepe sa vina inspre tine!!! el spune, "Te-am observat ca te uiti la mine. Vreau doar sa iti spun ca esti atat de dragut , si ma intrebam daca ai vrea sa mergem la Londra cu mine si sa desenez ?" Cu un zambet prostesc spui:, " Pisicii tai azi si maine! " si pleci cu ei. Cand ajungi la Londra , el se apropie de tine, si iti da cel mai fierbinte sarut posibil. Amandoi va sarutati pasional cand simti ca bicicleta te loveste in cap. Deschizi ochii si iti dai seama ca totul a fost un vis, dar gasesti un biletel langa patul tau.

In el scrie: " George este dragostea pe care o astepti toata viata ta. el te va invita afara in 5 zile sau chiar mai putin.
Test de dragoste :)) 905756 Test de dragoste :)) 286621
Ƹ̴Ӂ̴Ʒ♥Love♥ButterflyƸ̴Ӂ̴Ʒ
Ƹ̴Ӂ̴Ʒ♥Love♥ButterflyƸ̴Ӂ̴Ʒ
Admin
Admin

feminin
Numarul mesajelor : 48
Varsta : 29
Localizare : Buzau
Joburi/Distractii : drawing... reading... writing stories... doing anything...
Stare de spirit : happy... very happy... sad... depinde...
Data de inscriere : 15/01/2009

https://anime-stars.forumgratuit.ro

Sus In jos

Test de dragoste :)) Empty Re: Test de dragoste :))

Mesaj  mada~chan Joi Feb 19, 2009 11:57 pm

Test de dragoste :)) 451774 Cat am putut sa rad cand am vazut ce mi-a iesit Smile) Doamne, am pus cele mai ciudate cuvinte si uite ce a rezultat Test de dragoste :)) 69858 :


Intr-o zi penar albastru de vara la langa scoala din ploiesti, sub copacul inflorit intalnesti cea mai vrajit persoana de pana acum. Numele acelei persoane este Kouji , si cu fiecare miscare pe care el o face te aprinde din ce in ce mai mult. Te apropii de cel mai bun prieten xXxPrincessxXx si ii spui, "Uau, acesta trebui sa fie cel mai crispata corp pe care l-am vazut." Deodata, el se uita in directia ta si incepe sa vina inspre tine!!! el spune, "Te-am observat ca te uiti la mine. Vreau doar sa iti spun ca esti atat de parfumata , si ma intrebam daca ai vrea sa mergem la sub luna cu mine si sa rotesc mainile cand sunt fericita ?" Cu un zambet prostesc spui:, " neeeeeee " si pleci cu ei. Cand ajungi la sub luna , el se apropie de tine, si iti da cel mai fierbinte sarut posibil. Amandoi va sarutati pasional cand simti ca panza de paianjen te loveste in cap. Deschizi ochii si iti dai seama ca totul a fost un vis, dar gasesti un biletel langa patul tau.

In el scrie: " Kouji este dragostea pe care o astepti toata viata ta. el te va invita afara in 2 zile sau chiar mai putin" blah! blah! blah! Test de dragoste :)) 69858

Si am pus xXxPrincessxXx deoarece nu aveam pe nimeni in minte Embarassed
mada~chan
mada~chan
Novice
Novice

feminin
Numarul mesajelor : 10
Varsta : 28
Localizare : Ploiesti
Joburi/Distractii : desenat, citit manga, vizionare anime, ascultat muzica, cantat in dus [although i suck at it T^T]
Stare de spirit : hmm...calma O.o depinde
Data de inscriere : 16/02/2009

Sus In jos

Test de dragoste :)) Empty Re: Test de dragoste :))

Mesaj  *~Michiyo Yumi~* Vin Feb 20, 2009 6:57 am

Intr-o zi salbatic de vara la buzau intalnesti cea mai pasional persoana de pana acum. Numele acelei persoane este Niku , si cu fiecare miscare pe care el o face te aprinde din ce in ce mai mult. Te apropii de cel mai bun prieten maria si ii spui, "Uau, acesta trebui sa fie cel mai frumos corp pe care l-am vazut." Deodata, el se uita in directia ta si incepe sa vina inspre tine!!! el spune, "Te-am observat ca te uiti la mine. Vreau doar sa iti spun ca esti atat de bun , si ma intrebam daca ai vrea sa mergem la lopatari cu mine si sa fac baie ?" Cu un zambet prostesc spui:, " cum imi sta parul? " si pleci cu ei. Cand ajungi la lopatari , el se apropie de tine, si iti da cel mai fierbinte sarut posibil. Amandoi va sarutati pasional cand simti ca o fata te loveste in cap. Deschizi ochii si iti dai seama ca totul a fost un vis, dar gasesti un biletel langa patul tau.

In el scrie: " Niku este dragostea pe care o astepti toata viata ta. el te va invita afara in 5 zile sau chiar mai putin.
*~Michiyo Yumi~*
*~Michiyo Yumi~*
Novice
Novice

feminin
Numarul mesajelor : 4
Varsta : 30
Localizare : Buzau
Stare de spirit : ...deprimata...
Data de inscriere : 21/01/2009

Sus In jos

Test de dragoste :)) Empty Re: Test de dragoste :))

Mesaj  ^Syryus^ Vin Feb 27, 2009 3:54 pm

Mia, o sa ma ucizi =))



Poveste de dragoste


Intr-o zi ploioasa de vara la in curte intalnesti cea mai scarboasa persoana de pana acum. Numele acelei persoane este Mia , si cu fiecare miscare pe care EA o face te aprinde din ce in ce mai mult. Te apropii de cel mai bun prieten Dana si ii spui, "Uau, acesta trebui sa fie cel mai gras corp pe care l-am vazut." Deodata, EA se uita in directia ta si incepe sa vina inspre tine!!! EA spune, "Te-am observat ca te uiti la mine. Vreau doar sa iti spun ca esti atat de umed , si ma intrebam daca ai vrea sa mergem la acasa cu mine si sa fac sex ?" Cu un zambet prostesc spui:, " Trist... " si pleci cu ei. Cand ajungi la acasa , EA se apropie de tine, si iti da cel mai fierbinte sarut posibil. Amandoi va sarutati pasional cand simti ca un cal te loveste in cap. Deschizi ochii si iti dai seama ca totul a fost un vis, dar gasesti un biletel langa patul tau.

In el scrie: " Mia este dragostea pe care o astepti toata viata ta.
^Syryus^
^Syryus^
Novice
Novice

masculin
Numarul mesajelor : 11
Varsta : 34
Localizare : Falticeni
Joburi/Distractii : codat, pc, scris...ar mai fi cateva mii dar nu le mai scriu degeaba...
Stare de spirit : ...zambeste, maine poate fi mai rau...
Data de inscriere : 27/02/2009

http://sy-wap.info

Sus In jos

Test de dragoste :)) Empty Re: Test de dragoste :))

Mesaj  Madénix Sam Feb 28, 2009 5:51 am

Intr-o zi plictisitoare de vara la Aia intalnesti cea mai kawaii persoana de pana acum. Numele acelei persoane este Marian,si cu fiecare miscare pe care El o face te aprinde din ce in ce mai mult. Te apropii de cel mai bun prieten Cristi si ii spui, "Uau, acesta trebui sa fie cel mai naspa corp pe care l-am vazut." Deodata, El se uita in directia ta si incepe sa vina inspre tine!!! El spune, "Te-am observat ca te uiti la mine. Vreau doar sa iti spun ca esti atat de aiurea , si ma intrebam daca ai vrea sa mergem la Alta cu mine si Sa te-njur ?" Cu un zambet prostesc spui:, " La dracu'! " si pleci cu ei. Cand ajungi la alta , El se apropie de tine, si iti da cel mai fierbinte sarut posibil. Amandoi va sarutati pasional cand simti ca dinozaur te loveste in cap. Deschizi ochii si iti dai seama ca totul a fost un vis, dar gasesti un biletel langa patul tau.

In el scrie: " Marian este dragostea pe care o astepti toata viata ta. El te va invita afara in 666 zile sau chiar mai putin... "

=)) Stiam testul asta, dar acum a fost mai penal.
Madénix
Madénix
Novice
Novice

feminin
Numarul mesajelor : 7
Varsta : 30
Localizare : Nvr mind
Data de inscriere : 28/02/2009

Sus In jos

Test de dragoste :)) Empty Re: Test de dragoste :))

Mesaj  Chantria Sam Feb 28, 2009 8:39 am

ntr-o zi Senzual de vara la in varful unui pom intalnesti cea mai genial persoana de pana acum. Numele acelei persoane este Solocomov , si cu fiecare miscare pe care el o face te aprinde din ce in ce mai mult. Te apropii de cel mai bun prieten Morosocov si ii spui, "Uau, acesta trebui sa fie cel mai insorit corp pe care l-am vazut." Deodata, el se uita in directia ta si incepe sa vina inspre tine!!! el spune, "Te-am observat ca te uiti la mine. Vreau doar sa iti spun ca esti atat de desteapta , si ma intrebam daca ai vrea sa mergem la Bamboo cu mine si sa facem poze emo in baie ?" Cu un zambet prostesc spui:, " Du-te d**cu` " si pleci cu ei. Cand ajungi la Bamboo , el se apropie de tine, si iti da cel mai fierbinte sarut posibil. Amandoi va sarutati pasional cand simti ca telefonul te loveste in cap. Deschizi ochii si iti dai seama ca totul a fost un vis, dar gasesti un biletel langa patul tau.

In el scrie: " Solocomov este dragostea pe care o astepti toata viata ta. el te va invita afara in 16 zile sau chiar mai putin, dar doar daca trimiti acest ...

Oh da :]] am mai facut testul asta de cateva ori pana acum dar e absolut genial =D
Chantria
Chantria
Novice
Novice

feminin
Numarul mesajelor : 6
Varsta : 29
Localizare : pe scaun
Data de inscriere : 28/02/2009

Sus In jos

Test de dragoste :)) Empty Re: Test de dragoste :))

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum